Krepšelis(prekių: )
+370 686 83175
Akcijos

Apie mus

UAB "Tavira" yra subūrusi didelę patirtį turintį ir entuziastingą kolektyvą.

 

Įmonė specializuojasi įvairios paskirties privačių ir visuomeninių baseinų, sūkurinių vonių bei gydomųjų baseinų įrengime visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba baseinų įranga, baseinų vandens priežiūrai skirtomis cheminėmis priemonėmis, PVC spaudiminiu vamzdynu, sklendėmis ir fitingais. Sandėlyje nuolat turime didelį kiekį įvairios baseinų įrangos, kad galėtume iš karto pristatyti ją savo klientams.

 

Mūsų įmonė atstovauja daugelį didžiausių Europos ir pasaulio baseinų rinkos gamintojų: Astral Pool, Kripsol, Pahlen, Procopi, Maax SpasPeraqua, Hugo Lahme ir kt. Pilną jų sąrašą rasite čia.

 

Nuo 2013m. mūsų įmonė plečia savo veiklą ir Norvegijoje. Ten įkurta dukterinė įmonė, kuri užsiima baseinų įrengimu ir priežiūra.

 

Įmonės UAB "Tavira" kontaktai...

 

OP baseinai

 

 

 

UAB "Tavira" baigė įgyvendinti projektą "Darbo našumo didinimas UAB "Tavira" diegiant e-verslo sprendimus"

 

UAB "Tavira" įgyvendino projektą "Darbo našumo didinimas UAB "Tavira" diegiant e-verslo sprendimus" pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto ,,Smulkioji ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas" įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 "E-verslas LT".

Pagrindinis projekto tikslas - padidinti gamybos apimtis bei darbo našumą diegiant gamybos valdymo sistemą.

Siekdama plėstis bei užtikrinti gerą produkcijos kokybę kuo mažesnėmis laiko sąnaudomis, įmonė įdiegė gamybos valdymo sistemą, kuri modernizavo gamybos procesų valdymą ir optimizavo pačius gamybos procesus.

 

 

 

 

 

UAB „Tavira" įgyvendina projektą „UAB „Tavira" investicijos į MTEP ir infrastruktūrą" (projekto Nr. J05-LVPA-K-01-0171) pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas" įgyvendinimo priemonę Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai", kuris yra finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo.

UAB „Tavira" specializuojasi įvairios paskirties privačių ir visuomeninių baseinų, sūkurinių vonių bei gydomųjų baseinų įrengime ir priežiūroje visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat užsiima didmenine ir mažmenine prekyba baseinų įranga, baseinų vandens priežiūrai skirtomis cheminėmis priemonėmis, PVC spaudiminiu vamzdynu, sklendėmis ir fitingais.

Pagrindinis projekto tikslas - ištirti ir sukurti inovatyvią vidaus ir lauko baseinų vandens valymo technologiją.

Projekto metu kuriama inovatyvi vidaus ir lauko baseinų vandens valymo technologija, panaudojant žematemperatūrės plazmos jonizaciją, vykstančią daugiakanaliame modulyje su nanodangų sluoksniais. Tikimasi, kad ši technologija padės sumažinti vandenyje esančių mikroorganizmų ir kitų teršalų absorbciją ant dangos paviršiaus ir padės išvengti su baseinų priežiūra susijusių problemų. Projekto metu sukurta technologija leis vartotojams sumažinti baseinų valymo kaštus, toksiškų cheminių medžiagų išeigą ir užkrato galimybę. Plazmocheminis paviršiaus apdorojimas yra ekologiškas, reikalaujantis mažų energijos sąnaudų, metodas. Suteikus paviršiui superhidrofobines savybes bus sumažinamas mikroorganizmų pirminis prisikabinimas prie baseino paviršiaus ir taip slopinamas jų susijungimas į kolonijas bei tolimesnis dauginimasis.

Projekte vykdomos veiklos: MTEP veiklos ir laboratorijos įrengimas, kuri reikalinga MTEP veiklų vykdymui.

Projektas įgyvendinamas kartu su partneriu, Kauno technologijos universitetu.