Krepšelis(prekių: )
+370 686 83175
Akcijos

Apie mus

UAB "Tavira" yra subūrusi didelę patirtį turintį ir entuziastingą kolektyvą.

 

Įmonė specializuojasi įvairios paskirties privačių ir visuomeninių baseinų, sūkurinių vonių bei gydomųjų baseinų įrengime visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba baseinų įranga, baseinų vandens priežiūrai skirtomis cheminėmis priemonėmis, PVC spaudiminiu vamzdynu, sklendėmis ir fitingais. Sandėlyje nuolat turime didelį kiekį įvairios baseinų įrangos, kad galėtume iš karto pristatyti ją savo klientams.

 

Mūsų įmonė taip pat atstovauja MAAX Spas masažinių baseinų ir plaukimo-masažinių baseinų gamintoją Lietuvoje. Tai aukščiausios klasės ir kokybės masažiniai baseinai, pagaminti kreipiant dėmesį į kiekvieną detalę, o labiausiai į naudotojui suteikiamą malonumą ir atsipalaidavimą. MAAX Spas šiuo metu yra didžiausias masažinių baseinų gamintojas pasaulyje, ypač po to, kai 2014m pabaigoje įsigijo kitą didelį masažinių baseinų gamintoją LA Spas.

 

Nuo 2013m. mūsų įmonė plečia savo veiklą ir Norvegijoje. Ten įkurta dukterinė įmonė, kuri užsiima baseinų įrengimu ir priežiūra.

 

Įmonės UAB "Tavira" kontaktai...