Krepšelis(prekių: )
+370 686 83175
Akcijos

Baseinų gamyba

 

Vidaus ir lauko baseinų gamyba, įvairių konstrukcijų ir skirtingų matmenų baseinai privačiai ir visuomeninės paskirties erdvei. Gaminame aukštos kokybės baseinus, talpas ir kitus gaminius iš polipropileno (PP) už itin patrauklią kainą. Užtikriname sklandų ir greitą darbą, profesionalias konsultacijas baseino pasirinkimo ir eksploatacijos klausimais. Visi gaminiai iš polipropileno yra higieniški, ilgaamžiai, atsparūs korozijai ir ultravioletiniams saulės spinduliams.

 

Plastikinis PP baseinas su medzio apdaila - pastatomas

 

 Baseinai OP iš polipropileno 

 

Polipropileniniai (plastikiniai) baseinai gaminami iš atsparaus ultravioletiniams saulės spinduliams ir aplinkos poveikiui žydros spalvos polipropileno. Pagrindiniai šių baseinų privalumai - ilgaamžiškumas, santykinai žema kaina ir greitas įrengimas (apie 2 svaitės).

Plastikiniai baseinai greitai sumontuojami, juos lengva prižiūrėti. Šie baseinai gali būti naudojami ir žiemą, iškertant eketę.

Galite rinktis ovalios, stačiakampės su užapvalintais kampais arba apvalios formos baseiną. Plati standartinių dydžių gama leis išsirinkti jums tinkamiausią. Tačiau jei nei vienas iš mūsų siūlomų standartinių baseinų jums netinka, mes suprojektuosime ir pagaminsime baseiną pagal jūsų norus.

 

 

 

 

 Įvairios paskirties talpos iš polipropileno 

 

Mūsų įmonė gamina įvairias talpas iš polipropileno. Šie gaminiai yra nestandartiniai , todėl kiekvieną kartą viskas derinama su užsakovu - forma, dydis, konstrukcija, spalva ir t.t. Mes galime pagaminti talpas žuvų mailiaus auginimui, medinių kubilų PP įdėklus, įvairias talpas technologiniams procesams, įvairių dydžių talpas gaisrinės automobiliams, persipylimo talpas baseinams bei fontanams, ir kitus nestandartinius gaminius iš polipropileno.

 

 

Įkasamos talpos iš polirpopileno Talpos baseinams, žuvims ir fontanams iš polirpopileno

 

 

JUS APTARNAUJA
Ramūnas Janavičius

          ramunas@tavira.lt

JUS APTARNAUJA
Genadijus Murnikovas

genadijus@tavira.lt